full screen background image
Festyn lotniczy "Lotnisko bliżej miasta" 2011
foto Michał Plewa

Tym żyje miasto

Tatarak Music Festival 2012

W najbliższy weekend 20-22 lipca 2012 na terenie kompleksu Piaski-Szczygliczka odbędzie się pierwsza edycja festiwalu, którego główną ideą jest promowanie najnowszych trendów muzycznych oraz oblicza kultury klubowej. Ponad trzydziestu wykonawców, trzy sceny i trzy dni świetnej zabawy sprawiają, że Tatarak Music Festival już na początku stał się największym przedsięwzięciem tego typu w Wielkopolsce.

Tatarak Music Festival 2012
festiwal muzyczny

20-22 lipiec 2012, cały dzień

Zaproszeni artyści to m.in.: Brenda Walsh, Novika & Mr Lex, VNM, Pezet, The Natural Born Chillers, Werbińska & Pawlina & Phillips, Kixnare, Juniore, Junkie Punks, Glasse, Creamer i inni.

Więcej: http://tatarak-festival.pl/

Organizatorzy festiwalu stwierdzili, że perfekcyjnym połączeniem, będzie symbioza muzyki z pogranicza tanecznych rytmów, ambitnej elektroniki i hip-hopu przy akompaniamencie niezwykle atrakcyjnej i niepowtarzalnej scenerii plaży, wody i słońca. Nie bez znaczenia jest fakt, że od lat śledzą scenę klubową i festiwale, co pozwoliło im na wyselekcjonowanie najciekawszej i najbardziej wartościowej grupy artystów, którzy w doskonały sposób łączą niekonwencjonalne i śmiałe pomysły muzyczne.

Już od godzin południowych na plaży zagrzewać do zabawy będą Dj’e. Dopełnieniem dobrej zabawy będą pokazy i imprezy towarzyszące, promujące aktywny sposób spędzania wolnego czasu takie jak: longboarding, skimboarding, itd.